III Aukcja Klasyków Współczesności - 15 listopada 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

III Aukcja Klasyków Współczesności

15 listopada 2019, 19:30 (piątek)

W połowie listopada będzie miała miejsce III Aukcja Klasyków Współczesności, której katalog trzymacie Państwo w swoich rękach. W ofercie aukcyjnej zgromadziliśmy 47 wyjątkowych dzieł sztuki artystów docenionych zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Mam nadzieję, że wybór dokonany przez zespół Art in House spełni Państwa oczekiwania. Zgodnie z naszymi założeniami, dzieła te cechuje różnorodność technik, stylów i tematów. Jak zwykle zależy nam, aby prace zaspokoiły artystyczny gust każdego miłośnika sztuki.

W ofercie katalogowej III Aukcji Klasyków Współczesności znajdziecie Państwo przede wszystkim nazwiska znanych artystów, za którymi stoi piękno i kunszt wykonania prezentowanych dzieł sztuki. W katalogu warto zwrócić szczególną uwagę na niezwykle kobiecą „Ballerinę” Joanny Sarapaty; wykonaną w technice własnej pracę „Morze Czarne i słońce nad nim” Andrzeja Strumiłły, ciekawie oprawioną, barwną pracę Stanisława Młodożeńca, szkice Jacka Malczewskiego oraz Leona Wyczółkowskiego, akwarelę Mai Berezowskiej, metaloryt Romana Opałki, incepcyjny „AKT” Tymona Niesiołowskiego, zmysłowe, kobiece przedstawienia autorstwa Henryka Płóciennika, wykonane gwaszem szkice strojów ludowych Zofii Stryjeńskiej, olej Saszy Blondela, dziewczynki Martty Węg oraz magiczne infografiki Rafała Olbińskiego. W katalogu aukcyjnym nie zabrakło, jak zwykle, rzeźb – tym razem prezentujemy dzieła tak znakomitych artystów jak Igor Mitoraj, Tomasz Sętowski, Antoni Pastwa i Jean Lambert-Rucki.

Wśród wybranych przez nas prac Klasyków Współczesności znajdziecie Państwo również dzieła artystów, którzy często pojawiają się na naszych innych aukcjach – wśród nich warto wymienić art decowski „Czerwony mercedes” Tomasza Kosteckiego, piękny pejzaż białoruskiego artysty Wacława Sporskiego, nostalgiczny i melancholijny „Portret kobiety” Eugeniusza Gerlacha, kolorową „Dziewczynę ze smokiem” Jana Bonawentury Ostrowskiego, nostalgiczne „Smutki Anny” Jana Norberta Dubrowina, realistyczną pracę Henryka Laskowskiego czy fakturowo malowane abstrakcje Renaty Bonczar, Krzysztofa Kopcia i Krzysztofa Pająka.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą katalogową. W jesiennej aurze, z szarugą za oknami, rozsiądźmy się wygodnie w ulubionym fotelu, odprężmy i podarujmy sobie dużą dawkę wizualnej przyjemności.

Ballerina, 2019
Pastel, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
15 000 zł
28 000 zł
Czerwony mercedes, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
8 000 zł
22 000 zł
Portret kobiety, 2019
Olej, Płótno, 84 cm x 60 cm
4 800 zł
5 000 zł
Poranek, Mgły na rzece Bug, 2013
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
8 000 zł
10 000 zł
Zimowy ogród, 2005
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
3 000 zł
3 000 zł
Świt 5, 2019
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
6 000 zł
6 000 zł
Mazowieckie pejzaże, 2019
Olej, Płyta, 40 cm x 73 cm
3 500 zł
3 500 zł
Jacek Pałucha
Ślizgawka, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 55 cm
2 500 zł
4 000 zł
Karnawał uczuć, 2013
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
4 000 zł
9 500 zł
Rejtan 2019 - No Pasaran!, 2019
Olej, Płyta, 75 cm x 55 cm
5 000 zł
5 000 zł
Ponad Czasem I, 2018
Technika własna, 100 cm x 100 cm
4 000 zł
4 000 zł
Józef Mularczyk
Rybackie sieci
Olej, Płótno, 55 cm x 61 cm
2 000 zł
Infantka z dredami, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
4 000 zł
5 000 zł
W drodze, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
2 500 zł
2 800 zł
Ostre formy, 2018
Technika własna, 20 cm x 50 cm
4 000 zł
4 000 zł
Dziwny wieczór, 2019
Olej, Płótno, 60 cm x 75 cm
3 000 zł
3 500 zł
Alfabet 4 z cyklu kody DNA, 2019
Olej, Płótno, 118 cm x 118 cm
6 000 zł
9 000 zł
Amorgos, 2004
Papier, Olej, 22 cm x 29 cm
1 500 zł
3 800 zł
Taniec, 2016
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
6 000 zł
8 000 zł
Dachy, 2015
Akryl, Płótno, 73 cm x 92 cm
3 500 zł
3 500 zł
Napoleon i Telimena, 1956
Tusz, Akwarela, Papier, 20 cm x 29 cm
2 000 zł
2 600 zł
Metempsyhosis (22/50)
Papier, Metaloryt, 62 cm x 50 cm
2 000 zł
3 500 zł
Zachód słońca
Olej, Płyta, 70 cm x 56 cm
3 000 zł
3 500 zł
Akt
Akwarela, Papier, 29 cm x 40 cm
4 500 zł
6 500 zł
Wnętrze
Olej, Płótno, 52 cm x 63 cm
1 200 zł
1 200 zł
Kobieta stojąca, 1997
Technika własna, Papier, 51 cm x 38 cm
1 000 zł
2 400 zł
Inkografia (16 z 20)
Inkografia, 21 cm x 24 cm
800 zł
1 400 zł
Inkografia (16 z 20)
Inkografia, 21 cm x 24 cm
800 zł
1 100 zł
Jerzy Panek
Autoportret, 1996
Pastel, Papier, 26 cm x 21 cm
1 800 zł
Bez tytułu I, 1942
Tusz, Akwarela, 25.5 cm x 21 cm
500 zł
500 zł
Ulotna
Brąz, Marmur, 36 cm x 17 cm
4 000 zł
4 800 zł
Twarz zawoalowana
Granit, Srebro, patyna, 11 cm x 7 cm
5 000 zł
7 000 zł
Krucyfiks, 1967
Brąz, Drewno, 28 cm x 23 cm
7 000 zł
7 000 zł