Andrzej Fogtt   biogram

Wodospad w Kamionie, 2013

Olej, Płótno

Wymiary:   100 cm x 150 cm

25 000 zł

sygn. p.d.

opisany na odwrociu: Fogtt | 13 | Wodospady w Kamionie | olej | 100 x 150 cm

Sztuka Andrzeja Fogtta bywa zaliczana zarówno do Nowej Figuracji jak i abstrakcji. Ważną część twórczości artysty zajmuje przyroda, ukazana jako witalna, niepokromiona, a jednocześnie pełna mistyki siła.