Anna Jagodova biogram
Perłowa, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 58 cm x 48 cm
4 000 zł
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 58 cm x 48 cm