Katalog nadchodzącej aukcji sztuki
Tkanina abstrakcyjna, 1965
Inne, Tkanina, 205 cm x 97.5 cm
850 000 zł
Estymacja 1 000 000 - 1 300 000 zł
Ecole de Paris III (czerwona), 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
30 000 zł
Estymacja 40 000 - 50 000 zł
Antwerpia Olimpiada 1920, 2023
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
8 000 zł
Estymacja 13 000 - 18 000 zł
Pensées pas très polies, 2023
Kredka, Ołówek, Papier, 50 cm x 70 cm
12 000 zł
Estymacja 20 000 - 30 000 zł
Ikona industrialna 6 XII, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
12 000 zł
Estymacja 18 000 - 25 000 zł
Hudibras first adventure d’apres William Hogarth, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 200 cm
15 000 zł
Estymacja 20 000 - 25 000 zł
Pejzaż zimowy z kapliczką, 1924
Olej, Płyta, 41 cm x 50 cm
10 000 zł
Estymacja 15 000 - 20 000 zł
Pejzaż z drzewami na horyzoncie, 1989
Pastel, Karton, 28 cm x 37 cm
1 200 zł
Estymacja 2 000 - 2 500 zł
Bez tytułu, 2020
Technika własna, Olej, Płótno, 105 cm x 125 cm
12 000 zł
Estymacja 18 000 - 20 000 zł
Krakowskie parasole w słońcu, 2021
Akwarela, Papier, 58 cm x 75 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 5 000 zł
Magia y espiritu de danza, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
2 800 zł
Estymacja 4 800 - 6 000 zł
Mostem wodą, 1983
Tusz, Technika własna, Akwarela, Papier, 26 cm x 18 cm
1 200 zł
Estymacja 1 800 - 2 200 zł
Most zapomnienia, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Pole maków, I poł. XX w.
Akwarela, Gwasz, Karton, 50 cm x 36 cm
2 500 zł
Estymacja 3 000 - 3 800 zł
L'essayage des bas II 201z275, 1980
Litografia, Papier, 65 cm x 51 cm
1 000 zł
Estymacja 2 500 - 3 500 zł
Rysunek satyryczny II, 1928
Kredka, Tusz, Papier, 35 cm x 25 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 500 zł
Rysunek satyryczny I, 1927
Kredka, Tusz, Papier, 35 cm x 27 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 500 zł
Abstrakcja - niebiesko-czerwone tulipany
Gwasz, Papier, 55 cm x 45 cm
8 000 zł
Estymacja 12 000 - 14 000 zł
Projekt plakatu Rozwijanie Pani Thonet, 1979
Tusz, Akwarela, Gwasz, Papier, 21 cm x 14.5 cm
1 000 zł
Estymacja 1 500 - 2 500 zł
Bez tytułu (Plac Zamkowy w Warszawie)
Olej, Płótno, 51 cm x 85 cm
1 000 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Maki. Motyw ze Smardzewic (2z3), 2024
Akryl, Płyta, 25 cm x 25 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 4 000 zł
Nokturn na skrzypce I z XX, 2024
Inkografia, Papier, 32 cm x 23 cm
1 000 zł
Estymacja 2 200 - 3 800 zł
Podział nieprzypadkowy, 1996
Drzeworyt, Papier, 44 cm x 33 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Józkowi i Jadwisi (rys. 55) z cyklu Getto, 1959
Tusz, Karton, 40.5 cm x 28.5 cm
1 500 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł
Para na fotelu, lata 50. XX w.
Litografia, Papier, 26 cm x 20 cm
1 200 zł
Estymacja 1 800 - 2 400 zł
JOHN 1;28-30 z Teki "40 Paintings of the Bible", 1914
Litografia, Papier, 34 cm x 26.5 cm
600 zł
Estymacja 1 000 - 1 500 zł
Le Grepol 152/250, 1997
Kamień, Brąz, 41 cm x 17 cm x 10 cm
25 000 zł
Estymacja 35 000 - 40 000 zł
Centurion HC 1324/1500
Kamień, Brąz, 18.5 cm x 13 cm x 10 cm
17 000 zł
Estymacja 20 000 - 30 000 zł
Królowa Lazurytu, 2024
Kamień, Ceramika, 70 cm x 30 cm x 79 cm
3 000 zł
Estymacja 5 500 - 7 500 zł
Anioł z ludową aureolą 1+C, 2024
Technika własna, Drewno, 92 cm x 40 cm x 4 cm
1 000 zł
Estymacja 2 000 - 3 000 zł