Antoni Wiliński biogram
Tryptyk warszawski, 1930
Akwarela, Papier
Wymiary: 50 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
podlega droit de suite
sygn. każdej części: A Wiliński, części lewa i środkowa datowane przy sygnaturze: 1930