Aukcja ze Zbiorów Banku BNP Paribas - 20 stycznia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja ze Zbiorów Banku BNP Paribas

20 stycznia 2023, 19:30 (piątek)

Portret kobiecy, 1995
Olej, Płótno, 62 cm x 50 cm
1 000 zł
14 000 zł
Ludzie przy stole, 2003
Akryl, Płótno, 130 cm x 140 cm
1 000 zł
18 000 zł
Tryptyk
Tempera, Płótno, 160 cm x 73 cm
1 000 zł
3 500 zł
Tulipany, 2003
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
9 000 zł
Przedwiośnie, 1918
Olej, Płótno, 67 cm x 96 cm
1 000 zł
24 000 zł
Philharmonic
Technika własna, Tempera, Papier, 52 cm x 36 cm
1 000 zł
7 500 zł
Alter Ego, 2006
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
6 000 zł
Tryptyk warszawski, 1930
Akwarela, Papier, 50 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Orka, 1946
Olej, Płótno, 134 cm x 143 cm
1 000 zł
7 000 zł
Jezioro, Łagów nocą, 1999
Akryl, Płótno, 35 cm x 33 cm
1 000 zł
2 400 zł
Biały Dom, 1999
Olej, Papier, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Akt - serigrafia, 1993
Technika własna, Papier, 44 cm x 29 cm
1 000 zł
8 000 zł
Siostry syjamskie, 1990
Akryl, Olej, Płótno, 125 cm x 150 cm
1 000 zł
6 000 zł
Tors, lata 90. XX w.
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Obraz CCXLII, 1994
Technika własna, Płyta, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
8 000 zł
Pejzaż z czerwonym niebem, 1998
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Abstrakcja, 2007
Akryl, Płótno, 150 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Abstrakcja, 2007
Akryl, Płótno, 150 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Samochody, 2013
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nenufary, 1998
Olej, Płótno, 90 cm x 93 cm
1 000 zł
1 800 zł
Akt podwójny
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
7 500 zł
Zrodzony z tęsknoty, 1992
Olej, Płyta, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Fantazja, 1992
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
Sfinks, 1992
Olej, Płótno, 55 cm x 54.5 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ludzik, 1996
Pastel, Technika własna, Papier, 67 cm x 47 cm
1 000 zł
1 300 zł
Kwiat dla powstańca, 1991
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
10 000 zł
Łagowska łąka, 1995
Olej, Płótno, 65 cm x 65 cm
1 000 zł
1 800 zł
My z kosmosu, 2000
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Motyw łagowski, 1996
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zima, 1991
Olej, Płótno, 49 cm x 79 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bez tytułu (12 z 20)
Inkografia, Papier, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Białe anturium, 1998
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
1 100 zł
Zmysły, 1996
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kwiaty w wazonie, 1996
Olej, Płyta, 58 cm x 45 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kolumna Zygmunta, 1998
Olej, Płótno, 89 cm x 116 cm
1 000 zł
2 200 zł
Barbakan w Warszawie, 1997
Olej, Płótno, 81 cm x 116 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kwitnąca jabłoń
Olej, Płótno, 54 cm x 63 cm
1 000 zł
2 400 zł
Jezioro
Olej, Płótno, 74 cm x 93 cm
1 000 zł
1 400 zł
Łagowskie wzgórza, 1999
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
2 200 zł
Procesja, 1998
Olej, Płótno, 91 cm x 65 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kontrasty, 1993
Olej, Płótno, 46 cm x 46 cm
1 000 zł
1 100 zł
Łazienki - Warszawa, 2004
Olej, Papier, 25.5 cm x 37.5 cm
1 000 zł
1 500 zł
Lubiąż, 1986
Technika własna, Tempera, Papier, 49 cm x 31 cm
1 000 zł
1 100 zł