Artur Cieślar   biogram

Markiz IV, 2019

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 60 cm

1 000 zł
2 400 zł

Ten Markiz ubrany w kryzę, pamiętający czasy Ludwika XIV i Moliera, przechadza się dumnie po Galerii Lustrzanej Pałacu Wersalskiego i marzy o poznaniu faworyty... Niech mu los sprzyja.