60. Aukcja Nowej Sztuki - 11 lutego 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

60. Aukcja Nowej Sztuki

11 lutego 2022, 19:30 (piątek)

Katalog nadchodzącej aukcji sztuki

Romuald Musiolik
Angeele, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł