60. Aukcja Nowej Sztuki - 11 lutego 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

60. Aukcja Nowej Sztuki

11 lutego 2022, 19:30 (piątek)

Bye Bye, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
70 000 zł
Początek, 2019
Akryl, Płótno, 100 cm x 180 cm
1 000 zł
40 000 zł
Dance lovers - Barcelona, 2022
Olej, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
13 000 zł
Miły czas, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
16 000 zł
Akt podwójny, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Dwa światy w jednym czasie, 2022
1 000 zł
8 000 zł
Próba sił, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
9 000 zł
Cyklista, 2021
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
9 500 zł
Ogrodniczka, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 60 cm
1 000 zł
24 000 zł
Kapsuła czasu, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
18 000 zł
Tytus Andronicus (tryptyk), 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 320 cm
1 000 zł
24 000 zł
Zagubiona w podróży, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 500 zł
Godness of Sin, 2022
Olej, Płótno, 95 cm x 70 cm
1 000 zł
19 000 zł
Bez tytułu 154, 2018
Technika własna, Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
SuperBloom z cyklu PlantHeros, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
8 000 zł
Dom dusz, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nocna muzyka, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
6 000 zł
Upalny wrzesień, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Still life with orchids flowers, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
9 500 zł
Złota symfonia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zapach plumerii, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Seattle, 2020
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Z serii Pawie, 2021
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Gra o tron, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Grey Girl, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
16 000 zł
Kemeren, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 93 cm
1 000 zł
3 000 zł
Barwny portret, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Bliżej nieba, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
38 000 zł
Sąsiad, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Już płynie, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ulubiona lalka, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Abbanstanza, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
6 000 zł
N2M, 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Przebudzenie, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
9 000 zł
Sensual lines, 2022
Olej, Płótno, 69.5 cm x 94.5 cm
1 000 zł
2 000 zł
Świat Malcolma, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
W Bramie, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Wspomnienia gondoliera, 2021
Olej, Płyta, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Galla z cyklu El pueblo, 2021
Akryl, Płyta, 65 cm x 75 cm
1 000 zł
1 100 zł
Queen Elizabeth II, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rozpieszczony kociak, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Srebrny blask, 2021
Szlagmetal, Akryl, Płyta, 90 cm x 75 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bailarina, 2021
1 000 zł
4 500 zł
Artyzm, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nastroje Hory, 2022
1 000 zł
1 700 zł
Najada, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 74 cm
1 000 zł
3 800 zł
Messengers, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pielgrzym, 2021
Akryl, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wrota, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Ogród skojarzeń, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Warcaby V, 2021
Technika własna, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Yellow Pink Blue, 2022
1 000 zł
3 500 zł
Paweł Oleszkiewicz
Szachownica, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Syrena, 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 400 zł
Horyzont wydarzeń, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Sfinks, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
5 500 zł
Markiz IV, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Klapki na oczy, 2021
Tusz, Akryl, Papier, 63 cm x 45 cm
1 000 zł
1 500 zł
Baran, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pineskowa, 2011
Akryl, Płyta, 44 cm x 44 cm
1 000 zł
2 400 zł
This Day, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
20 000 zł
Odlot nocny, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
5 500 zł
Obrzeża, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 93 cm
1 000 zł
1 700 zł
Azyl, 2021
Kredka, Ołówek, Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Landrynkowe drzewo, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Obnażenie, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Niedopowiedzenia 4, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Obraz z żółtym akcentem, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
16 000 zł
Angeele, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
4 800 zł
Wolność, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Italian (1 z 10), 2019
Grafika cyfrowa, Papier, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pod latarnią najciemniej, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Czaple II, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Szefowa, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pogranicze, 2022
1 000 zł
1 100 zł
Las pod słońce, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
Kasjopeja, 2021
Olej, Płótno, 85 cm x 130 cm
1 000 zł
1 100 zł
Plac Zbawiciela, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Atmosfera, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Electric VI, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
W słońcu, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dwa gradienty II, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szmaragdowa zatoka, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dogecoin Income, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Łowca okazji, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kolorowe marzenia, 2020
1 000 zł
1 000 zł
2gether, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
105
Różowy kwiat, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Where is my mind, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
107
Depatterning, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
108
Sfora, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 500 zł
109
Chłopiec z kogutem, 2021
Olej, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 100 zł
111
Haute Couture, 2020
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 100 zł
112
Słoń
1 000 zł
7 000 zł
113
Bolo, 2022
Metal, 222 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
19 000 zł
115
Łowca burz, 2021
Ceramika, 35 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
1 700 zł
117
Obłok życzeń, 2018
Drewno, 44 cm x 25 cm x 10 cm
1 000 zł
1 000 zł