Autor nierozpoznany biogram
Kwiaty w stylu holenderskim
Olej, Płyta, Płótno
Wymiary: 39 cm x 29.5 cm
2 500 zł
3 800 zł
Olej, Płyta, Płótno
Wymiary: 39 cm x 29.5 cm