Barbara Warzeńska biogram
Bez tytułu - kompozycja surrealistyczna, 1996
Olej, Płyta
Wymiary: 73 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: BWar 96