Bartek Otocki biogram
Cykl Saudade - Bez tytułu, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 110 cm
6 000 zł
6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 110 cm