Bartłomiej Kulpa biogram
Patrząc na ten świat z cyklu "Welcome to the space of hope", 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 360 cm x 160 cm
1 000 zł
4 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 360 cm x 160 cm