62. Aukcja Nowej Sztuki - 08 kwietnia 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

62. Aukcja Nowej Sztuki

08 kwietnia 2022, 19:30 (piątek)

Sunda, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Fire Elipse, 2015
Olej, Płótno, 87.5 cm x 140 cm
1 000 zł
8 500 zł
Goddess Anat, 2022
Olej, Płótno, 95 cm x 70 cm
1 000 zł
22 000 zł
Karnawał, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
14 000 zł
Con brio, 2022
Technika własna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
11 000 zł
Ogród ibisów, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Rywalizacja 3, 2022
Akryl, Płótno, 42 cm x 148 cm
1 000 zł
4 500 zł
Moc spełnienia, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Tulipany (Czerwone), 2018
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Betsabe, 2009
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
7 500 zł
Lady Decadence, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Piwonie, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ucieczka z Werony, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Green room, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Martwa natura z niebieskim ptakiem, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Podwodna odyseja, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Po nitce do kłębka, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Audrey Icon, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Indywidualistka, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
I will stab you, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Powrót, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
W kolorze, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Aleksander Yasin
Nie słowami lecz ciałem, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kubański Maluch, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nocny blues, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Próba, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nie podsłuchuj, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Pełnia, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 200 zł
Latarnia myśli, 2022
Technika własna, Płótno, 95 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pink shadow, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Podwodny świat, 2022
Olej, Płyta, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Twierdza, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Time to break, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
The Road 9, 2022
Akryl, Płótno, 81 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
The magical kiss, 2022
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Fantazja, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bankiet, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Olamaloú
Joy, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Charleston, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Testbild, 2021
Olej, Płótno, 93 cm x 93 cm
1 000 zł
2 600 zł
W cieniu plumerii, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wieczór kawalerski, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
5 500 zł
Summer time, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Basen, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Horizon, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Odrodzenie, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zapatrzona, 2021
Olej, Płótno, 95 cm x 65 cm
1 000 zł
1 900 zł
Błękitny wieczór, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bezpieczna przystań, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Struktury czasu, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Za marzeniami, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
W zasłuchaniu, 2022
1 000 zł
4 500 zł
NoDoubt, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ma'donna Tetana Namitka, 2021
1 000 zł
3 000 zł
Dragon girl, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pełnia, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Eugeniusz Ochonko
Pasion de la musica del baile, 2019
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Strażniczka, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Siostra, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Metamorfoza, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Symbol, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Lou, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Snap Dog, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Machina koguta, 2022
Pastel, Akryl, Papier, 107 cm x 96 cm
1 000 zł
2 600 zł
Obraz w bieli III, 2022
Olej, Płótno, 85 cm x 65 cm
1 000 zł
2 000 zł
Podsłuch, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Solidarni, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Kołysanka, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Porwanie Europy, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Love forever, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ukojenie, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Malwina Jagóra
Dotykaj mnie wszędzie, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sztruksy, 2022
1 000 zł
1 100 zł
Złote runo i motyl, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
G R E Y. A N D. W H I T E., 2022
1 000 zł
3 500 zł
Wings, 2022
1 000 zł
1 500 zł
Obsession, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ukryta siła, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Z cyklu Błękitny Anioł, 2022
Akryl, Płótno, 54 cm x 73 cm
1 000 zł
1 300 zł
Niedzielny poranek, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Zamiast listu, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Dostojne damy, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł
Skalska pruska bogini, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Przed koncertem, 2022
1 000 zł
1 100 zł
Putin idi na..., 2022
1 000 zł
7 000 zł
Still life with fruits, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nostalgia, 2021
Grafika cyfrowa, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stella i Ivo (duet), 2022
Metal, 175 cm x 40 cm x 42 cm
1 000 zł
3 800 zł
Łabędzi śpiew II, 2022
Ceramika, 79 cm x 61 cm x 40 cm
1 000 zł
7 500 zł
Łódź, 2021
Ceramika, 54 cm x 38 cm x 20 cm
1 000 zł
12 000 zł
Tańcząca (1/8), 2022
Brąz, 37 cm x 22 cm x 12 cm
1 000 zł
3 500 zł
105
Swawola, 2022
Ceramika, Drewno, 39 cm x 27 cm x 17 cm
1 000 zł
1 200 zł