Bartłomiej Kulpa biogram
Tańcząca z cyklu Podróż przez Sen, 2024
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 240 cm
1 000 zł
1 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 240 cm