91. Aukcja Nowej Sztuki - 13 września 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

91. Aukcja Nowej Sztuki

13 września 2024, 19:30 (piątek)

It Ain't Me, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
15 000 zł
Bar w Teksasie, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Eco transport, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Erato, 2024
Olej, Płótno, 94 cm x 73 cm
1 000 zł
3 000 zł
Meandry myśli, 2024
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Jesień, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 000 zł
Światło i mrok, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
22 000 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Szczęście 44, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Wyspa, 2010
Olej, Płótno, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
6 500 zł
W krainie wodnych koni IV, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Adagio, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
9 000 zł
Panna wodna, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Subtelna z cyklu Forma Fizyczna, 2024
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
18 000 zł
Portret z kotem, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Król Ubu, 2024
Akryl, Płótno, 40 cm x 89 cm
1 000 zł
3 000 zł
Legerro, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
9 500 zł
Mahon, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Moje pierwsze Lambo, 2024
1 000 zł
2 000 zł
Rzymskie wakacje, 2023
Olej, Płótno, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Debora z cyklu Duchy architektury, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Mer-Ka-Ba, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Poranek, 2024
Pastel, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Dialog z Van Goghiem, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zmierzch, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wieża przeznaczenia, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Blask
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wzgórze ksieżycowe, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dziewczyna w białej sukience, 2024
Olej, Płótno, 95 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Błękitna Woda, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Toń przejrzysta XVI, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Lemon IV, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Śmietanka towarzyska, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Porzucony świat, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wyprawa w nieznane, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Niepokorna, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
DUET SUNDOWN, 2021
1 000 zł
2 800 zł
Pełnia lata, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wiatr rozgoni, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pejzaż z mostem, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tulipan, 2024
Akryl, Płyta, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Michelin 2, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Futura 02, 2024
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dmuchawce, 2015
Olej, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Żuczek gnojarek, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Yoga, 2024
1 000 zł
2 000 zł
Sanctuary, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Adenium Obesum, 2024
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Tajemnica afronautki, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Melody for violin, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Niepamięć
Akryl, Płyta, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
13 000 zł
Okno Caspara, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Powrót do bazy, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Stalowy żubr, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Nocne światła miasta, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Koza, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bliźniaczki, 2024
Olej, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pływaczki, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
W przestrzeni, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dolce far niente II, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Z cyklu Zaginione miasto, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Samotność absolutna, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Power of Skyborne Twins, 2024
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Muzeum I, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
4 000 zł
Grzybobranie 2023, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tajemnicza elegancja, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Posiłek, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Seniorita, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
Gwiazdozbiory ogrodu, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Stary tramwaj, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Odessa, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Eliza gra na pianinie, 2024
Akwarela, Papier, 51 cm x 36 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wieczorna symfonia, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przystań, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Roztoczańska Bajka 262, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 85 cm
1 000 zł
1 900 zł
Color Chaos, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
1 500 zł
Energy, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
105
Mantis, 2024
Akryl, Płótno, 111.5 cm x 111.5 cm
1 000 zł
1 600 zł
106
Bez tytułu nr V, 2013
Akryl, Płótno, 15 cm x 15 cm
1 000 zł
2 200 zł
107
Illusion XII S, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
109
Black. White, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 160 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
110
Lumiere, 2024
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
111
List miłosny I z XX, 2024
Inkografia, Papier, 31 cm x 22 cm
1 000 zł
3 000 zł
112
Veraikon, 2024
Tempera, Karton, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
113
Bogini Derweze, 2024
Kamień, Ceramika, 70 cm x 63 cm x 30 cm
1 000 zł
4 500 zł
114
Architektoniczna
Ceramika, 55 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
5 000 zł
116
Stroszek, 2024
Ceramika, 58 cm x 25 cm x 20 cm
1 000 zł
1 500 zł
117
Hiroto, 2024
Metal, 196 cm x 39 cm x 37 cm
1 000 zł
4 500 zł
118
Miś siedzący II, 2024
Kamień, 37 cm x 34 cm x 28 cm
1 000 zł
2 200 zł
119
Tancerze, 2024
Brąz, 26 cm x 16 cm x 14 cm
1 000 zł
1 500 zł
120
W równowadze, 2024
Ceramika, Drewno, 38 cm x 23 cm x 14 cm
1 000 zł
1 200 zł