Bartosz Kokosiński   biogram

Bez tytułu

Olej, Płótno

Wymiary:   130 cm x 95 cm

9 500 zł
10 000 zł

Przedmiotem zainteresowania Bartosza Kokosińskiego niemal od początku było medium artystyczne: materia tworząca oraz kształtująca obraz. Fascynacja procesem tworzenia wyparła ilustracyjność, bowiem to substancja budująca dzieło sztuki oraz jej przeobrażenia same w sobie stanowią sztukę wartą uwagi.