Bronisława Wilimowska biogram
Płock z cyklu Miasta nad Wisłą, 1975
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
podlega droit de suite
sygn. l.d.: BWilim oraz opisany na odwrocie: Bronisława Wilimowska / z cyklu Miasta nad Wisłą / „Płock” / 1975 olej wym. 70 x 120