Czesław Tumielewicz   biogram

Akt w fotelu, 2018

Akryl, Płótno

Wymiary:   55 cm x 46 cm

2 000 zł
Estymacja 4 800 - 5 500 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu