Dariusz Kaleta biogram
Błaganie fauna, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm
7 500 zł
Estymacja 9 000 - 12 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 50 cm x 70 cm