XVI Aukcja Klasyków Współczesności - 24 maja 2024, 19:30 (piątek) - Centrum Olimpijskie, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

XVI Aukcja Klasyków Współczesności

24 maja 2024, 19:30 (piątek)

Centrum Olimpijskie, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

Z mroku, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
20 000 zł
28 000 zł
Sensibility, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
3 000 zł
3 500 zł
Między nami, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
3 000 zł
7 000 zł
Smutek, II połowa XX w.
Pastel, Papier, 34 cm x 24.5 cm
5 000 zł
9 000 zł
Odaliska i Błazen, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
3 000 zł
5 000 zł
Barowa Melancholia, 1996
Olej, Płótno, 90 cm x 45 cm
3 000 zł
3 500 zł
Symulacja, 2024
Technika własna, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
2 000 zł
4 800 zł
Zawirowania ewentualne, 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Pejzaż jesienny, 2021
Olej, Płótno, 38 cm x 46 cm
2 000 zł
3 000 zł
Elbląg (NR XI 170-316), 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
3 000 zł
3 800 zł
Martwa natura z wazonem i rybą, 1969
Gwasz, Papier, 32 cm x 46 cm
5 000 zł
5 500 zł
Cagnes sur Mer
Olej, Płyta, 47 cm x 70 cm
2 000 zł
4 000 zł
bez tytułu, 2021
Akryl, Płótno, 56 cm x 43 cm
2 200 zł
2 200 zł
Wywiadówka, 1975
Węgiel, Karton, 51 cm x 36.5 cm
1 500 zł
1 500 zł
Na schodach z cyklu Getto, 1952
Tusz, Karton, 39 cm x 28 cm
1 500 zł
1 900 zł
Warszawa, 2005
Inkografia, Papier, 24 cm x 33.4 cm
1 500 zł
1 800 zł