David Pataraia biogram
Byk VIII z cyklu Byki z Kaukazu, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 73.5 cm x 92 cm
1 000 zł
4 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 73.5 cm x 92 cm