72. Aukcja Nowej Sztuki - 10 lutego 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

72. Aukcja Nowej Sztuki

10 lutego 2023, 19:30 (piątek)

Hope, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Focus, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
38 000 zł
Once Upon a Time in Sydney, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
17 000 zł
Noc w muzeum, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Vis Pacem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zegar z kukułką, 2021
Olej, Płótno, 75 cm x 55 cm
1 000 zł
3 500 zł
Adoracja, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
7 500 zł
Odbicie, 2023
Olej, Tempera, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Portret barwny, 1997
Węgiel, Pastel, Papier, 48 cm x 63 cm
1 000 zł
18 000 zł
Autostopowicz, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Oswoić maki, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
5 000 zł
Złota ryba, 2016
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 800 zł
Labirynt luster 2, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
7 500 zł
Open Yourself, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Ametyst, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Forma fizyczna, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
9 000 zł
Zakochani, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Pleasure inland, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Mercy. Share it!, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Strażnicy Ziemi, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
16 000 zł
Namiętność, 2017
Olej, Płótno, 160 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ballerina siedząca, 2022
Tusz, Pastel, Papier, 41.5 cm x 29.8 cm
1 000 zł
9 000 zł
Zdarzenia, 2022
Technika własna, Olej, Płótno, 150 cm x 105 cm
1 000 zł
5 000 zł
Burza, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Rudowłose, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
8 500 zł
W pracowni, 2022
Olej, Płyta, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Metropolis. Manhattan Sun, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
8 000 zł
Bleecker, New York, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Paryska ulica, 2022
Akwarela, Papier, 38 cm x 56 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pozdrowienia z Rzymu, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dziewczyna przy stoliku, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
10 000 zł
Bez tytułu, 2023
Akryl, Płótno, 69 cm x 89 cm
1 000 zł
2 200 zł
Amsterdam, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Imaginarium Melancholia, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Muzyczna tęsknona, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nunheretic, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
At cafe, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Relaks z papugą, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Preludium, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
6 500 zł
Oddalenie, 2022
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Duet Breath of green, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Symmetry II, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Chwila zatracenia, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Lucid dreams, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Z zewnątrz do wnętrza 1, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Ciekawość, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chęć ponad wszystko II, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Moc, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Frendship V, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
W kuchni, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Jeden świat, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Przechadzka z Brutusem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zaręczyny, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Szał Battlera, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
On the moon, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nowy początek, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Istnienia, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Potęga lasu, 2022
1 000 zł
1 500 zł
Zapach lawendy, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pokuta, 2022
Grafika cyfrowa, Płyta, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Mój cień, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ma'donna San Cinnamon, 2023
1 000 zł
2 000 zł
Słoneczne chwile, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Odrobina luksusu, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ikar, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Black heart 2, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nie trać głowy, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Witajcie w mojej bajce, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Spragniona, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 000 zł
Niepewność, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Gymnastics, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Street art, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dynia, 2022
Technika własna, Olej, Płótno, 85 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ukrywając, 2020
Olej, Płótno, 160 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Freedom, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kąpiel, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
W rajskim ogrodzie, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
1 900 zł
Mgła, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Czerwony Kapturek i wilcy, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Już niedaleko, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Gdzie nie sięga wzrok, 2022
Ceramika, 76 cm x 48 cm x 30 cm
1 000 zł
6 500 zł
Uskrzydlona, 2022
Kamień, 65 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
3 500 zł
Przylecą?, 2023
Ceramika, 50 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
2 800 zł
Trójka, 2022
Ceramika, Drewno, 36 cm x 22 cm x 16 cm
1 000 zł
2 200 zł
105
Głowy kubistyczne, 2022
Ceramika, 28 cm x 21 cm x 9 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Moon Lady, 2022
Ceramika, 30 cm x 27 cm x 14 cm
1 000 zł
2 200 zł
107
Jarmułki, 2022
Metal, Ceramika, 60 cm x 24 cm x 10 cm
1 000 zł
1 000 zł