David Pataraia biogram
Jednak nie jesteśmy tacy sami, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 146 cm
1 500 zł
3 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 92 cm x 146 cm