I Aukcja "Dyptyk, Tryptyk i Poliptyk" - 17 marca 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja "Dyptyk, Tryptyk i Poliptyk"

17 marca 2023, 19:30 (piątek)

It's gonna be okay, 2020
Akryl, Płótno, 116 cm x 196 cm
1 500 zł
60 000 zł
Lekkość bytu, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 500 zł
2 600 zł
Natasza Mirak
Zakazany owoc, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 500 zł
35 000 zł
Dwie pory roku, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 500 zł
6 000 zł
Dialog 3, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 80 cm x 180 cm
1 500 zł
18 000 zł
Ponętna bryza, 2023
Akryl, Płótno, 40 cm x 80 cm
1 500 zł
6 500 zł
Paprykarz szczeciński, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 500 zł
10 000 zł
Osty w złocie, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 500 zł
4 500 zł
Dyptyk, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Tryptyk miejski, 2023
Akwarela, Papier, 74 cm x 112 cm
1 500 zł
1 600 zł
Samotny biały żagiel, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 150 cm
1 500 zł
3 000 zł
Abstrakcje geometryczne, 2021
Akryl, Papier, 50.5 cm x 70 cm
1 500 zł
4 500 zł
Abstrakcja - dyptyk, 2021
Olej, Papier, 20.5 cm x 57 cm
1 500 zł
2 400 zł
Ciało, 2012
Ołówek, Papier, 41 cm x 54 cm
1 500 zł
2 000 zł
Arka, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 500 zł
1 500 zł
Totems I, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 500 zł
1 500 zł
Warszawa. Szara Zieleń, 1996
Olej, Płótno, 200 cm x 300 cm
1 500 zł
3 800 zł
To był sen, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 200 cm
1 500 zł
2 400 zł
Czysty przypadek, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 140 cm
1 500 zł
4 500 zł
KRIMKKRRR 1896, 2016
Akryl, Płótno, 140 cm x 280 cm
1 500 zł
2 000 zł
Muzyczny magnetyzm, 2023
Olej, Płótno, 40 cm x 100 cm
1 500 zł
1 700 zł
Letni dyptyk, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 143 cm
1 500 zł
2 000 zł
Zagubione żyrafy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 200 cm
1 500 zł
1 500 zł
Jednak nie jesteśmy tacy sami, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 146 cm
1 500 zł
3 500 zł
Dyptyk anielski, 2019
Akryl, Deska, 93 cm x 86 cm
1 500 zł
2 000 zł
Ogród wiosenny, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 500 zł
1 500 zł
Dyptyk gitarowy, 2021
Kolaż, Akryl, Płótno, 93 cm x 133 cm
1 500 zł
1 600 zł
Friends, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 500 zł
3 500 zł
One i Zielona Wyspa I i II, 2015
Akryl, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 500 zł
2 400 zł
Letnia akrobatyka, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 200 cm
1 500 zł
2 600 zł
Jedenaście ryb, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 150 cm
1 500 zł
1 600 zł
Peace, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 150 cm
1 500 zł
1 600 zł
Plaża w Biscarosse, 2019
Akwarela, Papier, 70 cm x 100 cm
1 500 zł
1 500 zł
Na trawie, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 500 zł
1 500 zł
Wczesne śniadanie - dyptyk, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 500 zł
1 500 zł
Cyrkowcy, 2005
Akryl, Olej, Płótno, 73 cm x 104 cm
1 500 zł
1 500 zł
Tryptyk, 2021
Akryl, Płótno, 24 cm x 54 cm
1 500 zł
3 000 zł
Wędrowcy, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 142 cm
1 500 zł
1 500 zł
Takie trzy z owadami, 2023
Olej, Płótno, 30 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Zakochani bicyklianie, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 500 zł
2 000 zł
Portrety kobiece
Fotografia barwna, Papier, 68 cm x 96 cm
1 500 zł
1 500 zł
Lady Atom, 2022
Ceramika, 32 cm x 13 cm x 12 cm
1 500 zł
1 600 zł
Główki trzy, 2023
Ceramika, 24 cm x 16 cm x 12 cm
1 500 zł
1 600 zł