Edward Dwurnik biogram
Kobaltowe tulipany, 2018
Akryl, Płótno
Wymiary: 65 cm x 81 cm
30 000 zł
70 000 zł
Sygnowany p.d. 2018 | E Dwurnik ;
Sygnowany i opisany z tyłu: 2018 | E. DWURNIK | "KOBALTOWE | TULIPANY" | NR: xxiii - 1801 - 7773