Ernst Hugo Lorenz-Murowana biogram
Friedrichsbrucke, Berlin, pocz. XX w.
Olej, Płótno
Wymiary: 78 cm x 117 cm
8 000 zł
sygn. p.d
Olej, Płótno
Wymiary: 78 cm x 117 cm
sygn. p.d