Eugeniusz Gerlach   biogram

Akt na huśtawce, 2021

Akryl, Płótno

Wymiary:   90 cm x 51 cm

4 800 zł
Estymacja 8 000 - 10 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu