Eugeniusz Gerlach biogram
Madonna z Dzieciątkiem, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 105 cm x 75 cm
1 000 zł
5 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 105 cm x 75 cm