Eugeniusz Gerlach biogram
Madonna z dzieciątkiem, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 81 cm x 81 cm
4 500 zł
6 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 81 cm x 81 cm