I Aukcja Sacrum Profanum - 11 września 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja Sacrum Profanum

11 września 2020, 19:30 (piątek)

Sinner, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
16 000 zł
Niebieski, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
5 000 zł
5 000 zł
False Prophet (2 z 6), 2018
Metal, Brąz, 90 cm x 70 cm x 40 cm
15 000 zł
17 000 zł
Mazel Tov. Poland, 2020
Akryl, Deska, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
13 000 zł
Madonna z dzieciątkiem, 2018
Olej, Płótno, 81 cm x 81 cm
4 500 zł
6 500 zł
Anioły też są zmęczone, 2020
Pastel, Papier, 42 cm x 30 cm
1 000 zł
7 000 zł
Madonna, 2010
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu, 1995
Grafika cyfrowa, Papier, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Lucyfer, 2014
Akryl, Papier, 120 cm x 150 cm
1 000 zł
9 500 zł
Bez tytułu, 2020
Akwarela, Akryl, Papier, 32 cm x 24 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tryptyk w podróży, 2011
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Faith Trade, 2020
Spray, Olej, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
In heaven, 2013
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
4 500 zł
Ostatnie koszenie Chrystusa, 2019
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ikona Opiekunowie Zwierząt, 2018
Gwasz, Złoto, Deska, 44 cm x 29 cm
1 000 zł
4 000 zł
Z wiatrem, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Gromniczna, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Anioł Stróż, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Zatroskany anioł, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Walka Postu z Karnawałem, 2017
Olej, Deska, 75 cm x 95 cm
3 500 zł
4 000 zł
Surfing, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
3 000 zł
W niebo Pana, 2017
Akwarela, Gwasz, Papier, 28 cm x 20 cm
1 000 zł
6 000 zł
Matka Boska Pomadkowa, 1990
Olej, Płótno, 83 cm x 64 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pain(t) III, 2017
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Cień, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Salvator Mundi, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dwa serca, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Saint, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Krzyż, 2020
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 200 zł
Upadły anioł, 2019
Tusz, Akryl, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 300 zł
Anioł, 2015
Akwarela, Papier, 35 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Linia życia II, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Rajski ogród, 2017
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Anioł, 2020
Metal, Drewno, 101 cm x 40 cm x 24 cm
1 000 zł
4 500 zł
Narodziny czarnego anioła, 2020
Ceramika, 70 cm x 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 800 zł
Anioł, 2015
Drewno, 101 cm x 76 cm x 4 cm
1 000 zł
2 400 zł