Eugeniusz Gerlach biogram
Madonna z Dzieciątkiem, 2020
Olej, Płótno
Wymiary: 117 cm x 82 cm
3 000 zł
4 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 117 cm x 82 cm