II Aukcja Sacrum Profanum - 29 stycznia 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

II Aukcja Sacrum Profanum

29 stycznia 2021, 19:30 (piątek)

Flames of Love, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
14 000 zł
Kuszenie Adama, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Boziu, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
8 000 zł
Siostry z Moulin Rouge, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Lewiatan, 2020
Akryl, Papier, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Sacrosanct, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Monstrance, 2016
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Dlaczego śpisz?, 2020
Akryl, Płyta, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Gromniczna, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Niepokalana, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Oko, 2016
Akryl, Płótno, 13 cm x 18 cm
3 000 zł
14 000 zł
Jezus Chrystus. Superstar, 2020
Akryl, Deska, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
28 000 zł
Madonna z Dzieciątkiem, 2020
Olej, Płótno, 117 cm x 82 cm
3 000 zł
4 000 zł
Bohaterowie są zmęczeni, 2020
Olej, Deska, 75 cm x 55 cm
4 000 zł
4 000 zł
Dziewczyna Anioł, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
7 500 zł
Filia Dei, 2020
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Gaja, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kazanie
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
13 000 zł
18 000 zł
Konsylium, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 62 cm x 43 cm
1 000 zł
2 000 zł
Karma, 2020
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 800 zł
Krzesło łaski, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Witraż w kamienicy, 2005
Akryl, Płótno, 30 cm x 24 cm
1 000 zł
1 200 zł
Śniadanie grzechu warte, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Łapacz dusz, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
3 000 zł
8 500 zł
Ikona - św. Jerzy, 2020
Tempera jajeczna, Deska, 41 cm x 26 cm
1 000 zł
4 000 zł
Chmurki czy owieczki, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nun_Profit, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ememesy, 2020
Olej, Płótno, 93 cm x 73 cm
1 000 zł
1 800 zł
Święte z Barcelony, 2020
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
2 000 zł
Portret efemeryczny, 2020
Olej, Płótno, 135 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Mnich, 2019
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Estera Parysz-Mroczkowska
Luciferum, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wilgefortis, 2020
Ceramika, Drewno, 105 cm x 65 cm x 20 cm
1 000 zł
8 500 zł
Trójca, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Disconnection, 2015
Ołówek, Papier, 30 cm x 42 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bez tytułu, 1995
Grafika cyfrowa, Papier, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Chórzysta, 2020
Technika własna, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pędząca świnia, 2017
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
2 000 zł
Znak zapytania, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Narodziny bóstwa, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Puszek ulotny, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Szkółka niedzielna, 2020
Olej, Płótno, 57 cm x 98 cm
1 000 zł
1 800 zł
Walka postu z karnawalem, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Opiekun, 2012
Olej, Płótno, 71 cm x 51 cm
1 000 zł
2 400 zł
Anioł, 2010
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rajski Ogród, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Nauka jazdy, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zwiastowanie, EA, sygnowany
Litografia, Papier, 45 cm x 32 cm
2 500 zł
3 800 zł
Anioł Stróż II, 2020
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
500 zł
900 zł
Diabeł Sarmacki, 2018
Drewno, 120 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ewa, 2020
Ceramika, Złoto, Drewno, 75 cm x 37 cm x 25 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tomasz Górnicki
Męczennik, 2020
Brąz, Stal, 155 cm x 30 cm x 33 cm
15 000 zł
32 000 zł
Czy tym razem dojdą, 2020
Ceramika, 48 cm x 18 cm x 11 cm
1 000 zł
3 500 zł
Anioł, II poł. XIX w.
Drewno, 35 cm x 28 cm x 15 cm
2 000 zł
2 000 zł
Anioł
Kamień, Brąz, 45 cm x 20 cm x 15 cm
1 000 zł
1 100 zł