Eugeniusz Gerlach   biogram

Portret kobiety, 2019

Olej na płótnie

Wymiary:   84 cm x 60 cm

4 800 zł

5 000 zł

6 000 - 8 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu