Feliks Michał Wygrzywalski   biogram

Trzy syreny na skale

Olej, Płótno

Wymiary:   80 cm x 95 cm

18 000 zł
Estymacja 25 000 - 45 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu