Gossia Zielaskowska   biogram

Light Blue Map, 2017

Olej, Płótno

Wymiary:   81 cm x 100 cm

1 000 zł

<p>Literatura:<br />- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str.33 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy<br />Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</p>