Grzegorz Bienias biogram
Tors, lata 90. XX w.
Akryl, Płótno
Wymiary: 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
podlega droit de suite
sygn. l.d.: Bienias oraz opisany na odwrocie: Kraków / Siemiradzkiego 15/5 / Bienias Grzegorz / „Tors” / akryl