Grzegorz Chojnacki
Maria,Yamaha, Sponge Center2, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 97 cm x 105 cm
1 000 zł
2 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 97 cm x 105 cm