Grzegorz Klimek biogram
Legerro, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 180 cm
1 000 zł
9 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 180 cm