Grzegorz Klimek biogram
Lubię wracać tam gdzie byłem, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 140 cm
1 000 zł
6 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 140 cm