93. Aukcja Nowej Sztuki - 15 listopada 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa (wystawa przedaukcyjna czynna od 12 listopada 2024)

93. Aukcja Nowej Sztuki

15 listopada 2024, 19:30 (piątek)

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa (wystawa przedaukcyjna czynna od 12 listopada 2024)

Show Me Your Teeth, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
11 000 zł
Mój minotaur, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 55 cm
1 000 zł
18 000 zł
Awedea, 2024
Olej, Płótno, 99 cm x 78 cm
1 000 zł
4 500 zł
Od zmierzchu do świtu, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 110 cm
1 000 zł
15 000 zł
Podarunek, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Lione parade, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
The World of jazz, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Dance with me..., 2024
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Echa Lasu, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
13 000 zł
Współistnienie, 2024
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Przestrzeń wokół siebie, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
10 000 zł
Szczęście 48, 2024
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
5 500 zł
Szary Łabędź, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kęs sztuki, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Zamek (NR XI-624-4685), 2012
Akryl, Płótno, 41 cm x 33 cm
1 000 zł
40 000 zł
Włoskie wakacje, 2024
1 000 zł
5 000 zł
Art Deco. BUICK 1933, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sjesta, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Tygrysek w księżycowym skoku, 2024
Gwasz, Papier, 10 cm x 14.5 cm
1 000 zł
4 500 zł
Dziewiarka, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dialog z Cezannem, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Michał, 2024
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
17 000 zł
Gdzie jesteś Odyseuszu II, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Ekspedycja, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Duet Ora, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zapach tymianku, 2024
1 000 zł
3 000 zł
Błękitna głębia, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Cisza, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Świątynia żywiołów, 2024
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Czerwony księżyc
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Atlas, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Muzykanci, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Glad I Found You, 2024
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bez tytułu, 2024
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
Młody żeglarz, 2017
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 200 zł
Orange ball, 2024
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pożegnanie lata I, 2024
1 000 zł
1 500 zł
Komplementarność II, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Troska, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Powitanie dnia, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Generator nowych czasów, 2024
Olej, Płótno, 70 cm x 45 cm
1 000 zł
2 000 zł
W zawieszeniu X, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przy czerwonym stoliku, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pod wodą, 2024
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
1 000 zł
Jesienne divertimento, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Wyprawa, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tango bliskie dalekie, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Szafka kapitańska, 2023
Olej, Płótno, 38 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Śpiew z podziemi I z XX, 2024
Inkografia, Papier, 32 cm x 23 cm
1 000 zł
2 200 zł
Złodziejki, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
1 300 zł
Super Ape, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
A Crimson Oddysey, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wycieczka, 2024
1 000 zł
1 100 zł
Bajka o malinowym księżycu, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Industrial, 2024
1 000 zł
1 500 zł
Talitha Kum, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pallma de Mallorca, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Muzeum I, 2024
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 600 zł
Distinguished gentleman, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Teserra, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Z cyklu Break on Through, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Powrót, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zaginiony Mercedes Friedricha, 2024
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Akt studentki, 2024
Pastel, Karton, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Sąsiedzi III, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Mały Książe, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Słoneczniki, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Ballerinas, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Geometric thoughts, 2024
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Dwa światy, 2024
Olej, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Roztoczańska Bajka 274, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Lato nad stawem, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Wiejska droga, 2004
Olej, Płótno, 33 cm x 46 cm
1 000 zł
2 200 zł
Turysta, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Enjoy the view, 2024
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
W drogę!, 2024
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Czerwony pegaz, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
105
Mindfulness - Friend, 2024
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Żądła XII, 2024
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
1 100 zł
107
Arlekin i Gabrielle d'Estrees, 2024
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
108
Koncert z nutą róży, 2024
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
109
White. black., 2024
Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
1 200 zł
110
Bez tytułu nr 140, 2012
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
5 500 zł
111
Dialog z mądrą rybą, 2024
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
2 800 zł
114
Ujęłaś mnie... bardzo, 2022
1 000 zł
1 800 zł
117
F-16, 2024
Olej, Płótno, 73 cm x 92 cm
1 000 zł
1 200 zł
119
Gaja, 2024
Kamień, Ceramika, 60 cm x 37 cm x 35 cm
1 000 zł
3 800 zł
120
Trzecia zapomniana Wojna, 2024
Ceramika, 55 cm x 45 cm x 20 cm
1 000 zł
1 200 zł
121
Pela, 2024
Metal, 178 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 800 zł
122
Ranny Anioł + Anioł Winny, 2024
Drewno, 105 cm x 64 cm x 5 cm
1 000 zł
1 700 zł