Grzegorz Pabel   biogram

Nadejście niepokoju, 1991

Olej, Płótno

Wymiary:   220 cm x 100 cm

9 000 zł
Estymacja 16 000 - 20 000 zł

Obraz publikowany w albumie "Grzegorz Pabel, malarstwo", Warszawa 1993, wyd. Galeria ZPAP Warszawa, s. 10-11.