Halina Eysmont biogram
Pejzaż z czerwonym niebem, 1998
Olej, Płótno
Wymiary: 81 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
podlega droit de suite
sygn. I opisany na odwrocie: Halina Eysmont / 02-649 Warszawa / ul. Pułku Baszta 7 m 21 / tel. 440581 / Pejzaż z czerw. niebem / olej, …, 81 x 100 cm / 1998