Henryk Epstein   biogram

Widok fermy

Olej, Papier

Wymiary:   27 cm x 35 cm

7 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu. Do pracy dołączona jest ekspertyza Ewy Bobrowskiej i Marka Mielniczuka.