Henryk Płóciennik   biogram

Akt stojący, 2008

Tusz, Akwarela, Papier

Wymiary:   53 cm x 37 cm

1 000 zł

1 300 zł

1 300 - 1 800 zł

Sygn. u dołu: H. Płóciennik 08