IV Aukcja Klasyków Współczesności - 24 kwietnia 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

IV Aukcja Klasyków Współczesności

24 kwietnia 2020, 19:30 (piątek)

Zapisy, 1991
Olej, Płótno, 90 cm x 115 cm
80 000 zł
100 000 zł
Ballerina, 2020
Pastel, Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
18 000 zł
35 000 zł
Konie
Tusz, Akwarela, Papier, 34 cm x 49 cm
7 000 zł
17 000 zł
Żółte tulipany, 2018
Akryl, Płótno, 46 cm x 55 cm
15 000 zł
30 000 zł
Czerwone tulipany, 2016
Akryl, Płótno, 40 cm x 80 cm
15 000 zł
35 000 zł
Wilanów, 2012
Akwarela, Tempera jajeczna, Papier, 46 cm x 55 cm
7 000 zł
8 000 zł
Notatka o sztuce 8, 2014
Olej, Płótno, 20 cm x 20 cm
5 000 zł
5 500 zł
Poranna etiuda, 2007
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
4 000 zł
6 500 zł
Regaty, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
8 000 zł
22 000 zł
Horyzont zdarzeń, 2019
Olej, Płótno, 46 cm x 55 cm
6 000 zł
6 000 zł
Dom nad Rozlewiskiem, 2019
Akwarela, Papier, 56 cm x 76 cm
2 500 zł
3 500 zł
Paryż, Paryż, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
3 500 zł
3 500 zł
Akt z łabędziem, 2019
Ołówek, Papier, 35 cm x 50 cm
6 000 zł
8 000 zł
Kąpiel z Astronomem, 1955
Tusz, Akwarela, Papier, 23 cm x 33 cm
2 000 zł
3 000 zł
Pejzaż, 2018
Papier, Olej, 20 cm x 25 cm
1 500 zł
1 600 zł
Bez tytułu, 2002
Tusz, Papier, 23 cm x 31 cm
1 500 zł
1 600 zł
Rzeka Bug, 2010
Olej, Płótno, 40 cm x 120 cm
8 000 zł
11 000 zł
Sosny, 1887
Węgiel, Pastel, Papier, 25 cm x 18 cm
8 000 zł
14 000 zł
Nokturn, 2018
Olej, Płyta, 24 cm x 16 cm
2 500 zł
2 500 zł
Na szali II, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł
Uparta dziewczynka, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sergiusz Maliszewski
Koronacja, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
3 500 zł
4 500 zł
Byk 2, 1993
Tusz, Akwarela, Papier, 26.5 cm x 35 cm
3 000 zł
5 500 zł
Zbójnicki, 1927
Papier, Rotograwiura, 38.5 cm x 29 cm
800 zł
900 zł
Akt stojący, 2008
Tusz, Akwarela, Papier, 53 cm x 37 cm
1 000 zł
1 300 zł
Akt leżący, 1997
Tusz, Gwasz, Papier, 34 cm x 44 cm
1 000 zł
1 800 zł
Geometria 4/150, 1984
Papier, serigrafia, 15 cm x 14 cm
800 zł
1 600 zł
Pancerz - Cuirasse II, 1986
Kamień, Brąz, 14 cm x 8.8 cm
3 000 zł
3 500 zł
Twarz zawoalowana, 1977
Kamień, Metal, 10 cm x 7 cm
5 000 zł
6 500 zł
Głowa - brelok
Metal, Srebro, 4 cm x 3 cm
1 200 zł
1 500 zł
Kobieta z woalem, 1920
Brąz, Srebro, 13.5 cm x 8 cm
2 000 zł
2 200 zł
Ulotna
Brąz, Marmur, 36 cm x 17 cm
4 000 zł
4 500 zł
Akt 1/8
Brąz, 39 cm x 12 cm
2 500 zł
3 000 zł