Henryk Płóciennik biogram
Bez tytułu, XX w.
Technika własna, Płótno
Wymiary: 54 cm x 38 cm
1 800 zł
Estymacja 2 800 - 4 000 zł
Technika własna, Płótno
Wymiary: 54 cm x 38 cm