Henryk Trojan biogram
FACET W NIEBIESKIM SZALIKU, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 70 cm