Igor Volosnikov biogram
Arakiba, 2023
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm
1 000 zł
14 000 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm