Igor Volosnikov biogram
Bogini, 2023
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 96.5 cm x 77 cm
1 000 zł
5 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 96.5 cm x 77 cm