Iwan Kulik biogram
Sąd nad Chrystusem, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 120 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 140 cm x 120 cm